Podsumowanie października

Październik upłynął nam pod znakiem rozgrywek pucharowych. Na początek zagraliśmy dwa mecze z utytułowaną drużyną St James z Dundee. Najpierw zaprezentowaliśmy się dobrze na wyjeździe, gdzie po zaciętym meczu zremisowaliśmy 3:3. W rewanżu zabrakło nam szczęścia i chociaż długimi momentami przeważalismy to jednak goście zdobyli dwie bramki i awansowali do kolejnej rundy Pucharu Szkocji.
Potem przyszedł czas na jedyny w tym miesiącu mecz ligowy a w nim podejmowaliśmy Strathearn Grove. Zanotowaliśmy kolejną ligową wygraną tym razem 3:0 i 3 punkty pojechały z nami do Perth.
Ostanie dwa październikowe mecze to rozgrywki pucharowe. Najpierw Ashleigh Cup i wyjazd do Aberfeldy a potem Perthshire Cup i Tay Thistle. Oba te mecze przegraliśmy 0:1.
W najbliższą sobotę czeka nas ligowe spotkanie z Dunkeld na wyjeździe, gdzie musimy pojechać w pełni zmotywowani i zdobyć 3 punkty, przełamując złą passę.

Mecze w październiku:

St James 3:3 Polteam