Letham Community lepszy w polfinale

Polteam AFC 4:4 (k. 3:4) Letham Community AFC

Duże emocje w dzisiejszym meczu. Po fatalnym początku przegrywalismy trzema bramkami, ale gol Marchelka przed przerwą dodała nam wiary przed wyjściem na drugą część spotkania.
Druga połowa to już przewaga Polteamu i ze stanu 0:3 doprowadzenie do remisu, 3:3 na 10 min przed końcem spotkania.
Gdy już wszyscy zaczęli myśleć o dogrywce, zawodnik Lethamu zostaje faulowany w polu karnym i Letham wychodzi znowu na prowadzenie.
Jednak w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry Polteam przeprowadził akcje na wagę dogrywki. Bartek Krawczyk dorzucił piłkę wprost na głowę Mateusza Pokory, który nie mógł się pomylić. 4:4.
W dogrywce żadna z drużyn nie zdołała postawić kropki nad i. Dlatego mieliśmy serię rzutów karnych, w których więcej szczęścia mieli nasi przeciwnicy.
Gratulacje dla Lethamu i powodzenia w finale.

Sklad: Mikolowski T. - Mikolowski M., Kuper, Weyer (65' Socha), Osinski - Krawczyk, Frydrychowicz, Pokora, Soltys, Winowiecki (70' Olender) - Marchelek

40' 1:3 Marchelek
75' 2:3 Osinski
80' 3:3 Olender (Frydrychowicz)
94' 4:4 Pokora (Krawczyk)