Polteam AFC

01.01.2008

Barwy

Opis klubu dodany przez:

Jako początek drużyny Polteam Perth można uznać zgłoszenie drużyny do rozgrywek halowych w Bells center w sezonie 2008/2009. Wtedy to pierwszy raz spotkało się kilku „fanów” futbolu aby uczestniczyć w tych rozgrywkach. Trzon tej grupy stanowili : Brzóska Marcin, Krzysztof Kosowski, Marcin Waliszewski, Krystian Machel, Miroslaw Kruszynski, Jacek Golec, Wojtek Wojciechowski i Dariusz Banasik. Drużyna rozegrała kilkanaście spotkań , odnotowując przyzwoite wyniki. Po zakończeniu rozgrywek halowych Marcin Brzóska i Jacek Golec podjęli decyzje o stworzeniu bardziej profesjonalnej drużyny , o pełnych strukturach organizacyjnych. Od tego momentu pojawiała się już nazwa Polteam Perth i została oficjalną nazwą zespołu. Po tym czasie do zespołu dołączyli kolejni zawodnicy. Skład poszerzy się o następujących zawodników: Krzysztof Bartnicki, Pawel Mitrega, Daniel Falkowski, Adam Frydrychowicz, Slawek Rzeszytek, Marcin Dziolko.Pierwszym „przetarciem” zespołu był udział w turnieju o puchar konsula RP w Kirkcaldy 31.05.2009. Zespól odnotował bardzo dobry wynik zajmując 5 miejsce wśród rozstawionych drużyn z kilkuletnim doświadczeniem ligowym.Drużyna została zgłoszona do rozgrywek piłkarskich w Perth&District Sunday A.F.L. w sezonie 2009/2010.