Liga: Polteam AFC 1:1 Kettins

W meczu na szczycie trzeciej dywizji padl remis. Niepokonany do tej pory zespol Kettins wciaz jest niezwyciezony i wyglada na to, ze bedziemy musieli gonic lidera do samego konca rozgrywek.

Od pierwszej minuty Kettins chcialo dominowac i jak najszybciej zdobyc gola. Po 30 minutach gry Osinski byl zmuszony faulowac napastnika w sytuacji sam na sam i po rzucie karnym goscie wyszli na prowadzenie. Nie dalo sie ukryc, ze nie rozgrywamy naszego najlepszego spotkania, jednak nikt nie zamierzal godzic sie z porazka. W drugiej polowie juz wiecej czasu spedzalismy na polowie przeciwnika niz w pierwszej i doprowadzilismy do kilku groznych akcji. Ale to co najlepiej zapamietamy z tego spotkania to koncowka meczu kiedy to najpierw Pokora przestrzelil w dogodnej sytuacji, potem minute przed koncem spotkania Winowiecki z najblizszej odleglosci poslal pilke nad poprzeczka, az w koncu w ostatniej minucie spotkania Gudelajski trafil do siatki po podaniu Mikolowskiego.